Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
27.09.2009 19:14 - Италиянците пазят сили преди срещите с българските отбори в лига Европа
Автор: stadion Категория: Спорт
Прочетен: 574 Коментари: 0 Гласове:
0

Лацио и Рома с равенства преди битките с българите var images = new Array(); var imgtext = new Array();currentImage++; Image327853= new Image(394,211); Image327853.src = "http://media.abv.bg/img.phtml?id=327853"; images[currentImage] = Image327853.src; imgtext[currentImage] = "EPA/ROBERTO TEDESCHI/БГНЕС "; var currentImage = 1; image
EPA/ROBERTO TEDESCHI/БГНЕС   ОЩЕ ПО ТЕМАТА image Божинов с травма 27.09.2009
SPORTNI.bg

В среща от шестия кръг на Серия А съперникът на Левски в турнира за Лига Европа Лацио завърши 1:1 срещу състава на Палермо.

Гостите от Сицилия откриха резултата в 75-ата минута като Едисон Кавани разстреля Муслера от далечно разстояние. Все пак домакините се впуснаха в атаки, за да се доберат поне до изравняването. Така след центриране отляво пет минути преди края на мача кълбото попадна в Сарате и той с мощен шут изравни резултата. До края на мача влезлият като резерва Томазо Роки пропусна да донесе трите точки на "лациалите" като на два пъти стреля в ръцете на вратаря на Палермо.

С този хикс Лацио вече има осем точки в актива си, колкото има и съперникът на ЦСКА в Лига Европа Рома. Римляните завършиха 1:1 като гост на опашкаря Катания. Първо домакините откриха резултата с гол на Моримото в 22-ата минута, но Роси донесе точката на Рома в последната минута на мача. Червен картон получи Делвекио от Катания.

Друг от опашкарите, а именно състава на Аталанта направи 1:1 като гост на Киево. Удинезе се справи с Дженоа като го надигра с 2:0. Наполи записа втората си победа в шампионата като победи трудно с 2:1 Сиена.

Ювентус не успя да излезе на върха в класирането като стигна до 1:1 срещу гостите от Болоня. Давид Трезеге откри резултата в 22-ата минута на срещата като матира Вивиано, а в 90-ата минута Адаилтон се възползва от пас на Тедеско и донесе точката на гостуващия състав. Така "старата госпожа" дели второто място със съставите на Интер и Фиорентина с актив от 13 точки.

Тагове:   отбори,   Лига,   сили,