Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
12.12.2010 09:06 - Божинов играе дванайсет минути при загуба на Парма от Палермо
Автор: stadion Категория: Спорт
Прочетен: 309 Коментари: 0 Гласове:
0

image

Палермо победи Парма с 3:1 като домакин в среща от 16-я кръг на Серия А.

Резултатът бе открит в шестата минута, когато Алесандро Лукарели бе оставен непокрит в наказателното поле на домакините след центриране от корнер и защитникът с глава прати топката в десния ъгъл на вратата.

На полувремето в състава на Палермо бе извършена смяна. Звездата на тима Хавиер Пасторе бе заменен от Маурисио Пинила, който след само шест минути игра, успя да изравни резултата.

В 61-а минута пък Фабрицио Миколи заби втори гол за своя тим. Минута преди края Дзакардо си заби автогол, оформяйки крайното 3:1 за Палермо.

Българинът Валери Божинов се появи на терена в 78-а минута за Парма, но не успя да помогне на своите съотборници

Така Палермо събра 26 точки и е на един пункт от Ювентус и Наполи, които се намират на трета и четвърта позиция.

В друг мач от кръга Удинезе постигна пълен обрат срещу гостуващия Фиорентина и победи с 2:1.

Тагове:   минути,   Палермо,