Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
13.12.2010 12:27 - Нов гениален спектакъл с марка "Барса" - каталунците бият с 5:0 Реал Сосиедад
Автор: stadion Категория: Спорт
Прочетен: 492 Коментари: 0 Гласове:
0

image

Барселона разгроми Реал Сосиедад с 5:0 като домакин в среща от 15-я кръг на Примера дивисион и така каталунците останала на първо място във временното класиране.

Още в деветата минута Давид Вия откри резултата. В 28-а минута Даниел Алвеш пропусна на празна врата да удвои, но пет минути по-късно Иниеста след чудесно двойно с Педро се озова на чиста позиция и заби топката в мрежата за 2:0.

След почивката каталунците продължиха да се забавляват. В 47-а минута Лионел Меси направи резултата класически, след като той и Дани Алвеш си направиха на три пъти поред двойни подавания, с които оставиха бранителите на гостите в пълно неведение какво се случва с тях.

Три минути преди края отново Лионел Меси остави без дъх феновете на "Камп Ноу". Аржентинецът премина лесно през няколко защитници на Сосиедад и с удар с левия крак наниза втория си гол в мача. Боян Къркич пък оформи крайното 5:0.

Тагове:   нов,   спектакъл,   марка,