05.12.2010 10:18 - Анчелоти: Обезпокоен съм от представянето ни
Автор: stadion Категория: Спорт
Прочетен: 227 Коментари: 0 Гласове:
0

image

Наставникът на Челси Карло Анчелоти разкри, че е обезпокоен от факта, че вече в четвърти мач от Висшата лига неговите възпитаници не могат да постигнат победа. Вчера "сините" завършиха наравно 1:1 като домакини на Евертън и отстъпиха лидерската си позиция във временното класиране.

"Изиграхме доста добро първо полувреме, демонстрирахме добър футбол, пресирахме съперника и проявихме добър дух, но второто полувреме протече съвсем различно. Липсваха ни идеи, заиграхме на дълги пасове и бяхме малко изплашени. Това не ми харесва. Може да загубим мач, но трябва да си играем нашата игра. Да, резултатите ме безпокоят, тъй като вече дълго време не можем да победим. Играхме добре срещу Бирмингам, в определени периоди с Нюкасъл и днес през първото полувреме, но се тревожа. Не мисля, че проблемът е в концентрацията или в нещо друго. Знаехме, че този мач е важен за нас, че може да се върнем на първо място в таблицата и това би ни върнало увереността, но не съумяхме да го постигнем", сподели италианският специалист след края на срещата.

Тагове:   обезпокоен,