01.12.2010 12:21 - Ники Бът прави успешен дебют за новият си тим
0

Ники Бът с гол и пропусната дузпа в дебюта си в Хонконг

image imageШрифт Принтирай
    image

Бившият полузащитник на Манчестър Юнайтед и Англия Ники Бът вкара гол и също така пропусна дузпа в своя дебют за тима Саут Чайна от Хонконг.

35-годишният Бът изравни резултата в двубоя срещу Пегасъс в средата на второто полувреме от пряк свободен удар, а 6 минути след това не успя да реализира дузпа. Неговият тим все пак стигна до победа с 2:1 с гол в допълнителното време на мача. След това Бът коментира пред репортерите, че се наслаждава на своето време в Хонконг, но все още не е взел решение за бъдещето си.

"Има много неща, които трябва да обсъдим. Много работи вървят положително, надявам се, че феновете се наслаждават от играта ми", каза Бът.

Той все още не е решил дали да остане в Саут Чайна и след Нова година, каквото е желанието на клубното ръководство. Ники Бът е изиграл 387 мача за Манчестър Юнайтед между 1992 и 2004 година, в които е отбелязал 26 гола, а за националния отбор на Англия има 39 мача.

Тагове:   Ники,   новият,   дебют,